MGPL12-250 kompakt vezetett munkahenger
- Üzemi közeg: sűrített levegő
- Üzemi hőmérséklet: -10°C-tól +60°C-ig
- Üzemi nyomás: 1,2-10 bar
- Dugattyú sebessége: 50 - 500 mm/s
- Működés: kettős működésű
- Anyag: alumínium ötvözet
- Beépített mágneses gyűrűvel.
Rendelhető
Készlethiány esetén a várható szállítás 2-6 munkahét
Adatok
Dugattyú átmérő
Ø 12 mm
Löket
250 mm