PL38-R-KA5 Azonos kulcsos, 5 db-os biztonsági LOTO lakat készlet, acél kengyellel - piros
NECH PL38-R-KA5 Azonos kulcsos munkavédelmi LOTO lakat készlet, acél kengyellel, piros színben.
A készlet 5 db azonos kulccsal nyitható LOTO lakatot tartalmaz és min. 3 db kulcs jár hozzá.
- PA (poliamid) műanyag UV és hőálló (-57°C - + 177°C-ig hőálló) nem vezetőképes ház
- Kengyel átmérő: 6 mm
- Kengyel magasság: 38 mm
- Kengyel belső szélesség: 20 mm
- Kulcsrögzítő funkcióval, amely a nyitott lakatból nem engedi a kulcsot kivenni
Raktáron
Készlethiány esetén a várható szállítás 2-6 munkahét
Adatok
Lakat test anyaga
Műanyag
Kengyel anyaga
Acél
Kengyel magassága
38 mm
Kengyel átmérő
6 mm